Duyuru: Kaldığımız yerden devam ediyoruz
Duyurular / 09 Kasım 2016 Çarşamba Saat 06:35
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ortadoğu toplumlarının sorunlarına çözüm seçenekleri oluşturmak için çalışmalar yapan bir düşünce merkezi Kürdistan Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin yayın organı lekolin.org olarak okurlarımıza açıklama

Değişimi yakalama ve çağdaşlaşma sloganı ile hareket eden Merkezimiz, toplumu ilgilendiren her konuda araştırmalar yaparak, çözüm seçenekleri üreterek bölgemizin nesilden nesle miras bırakılan sorunlarının aşılmasında önemli rol üslenmek iddiasındayız.

Ortadoğu ve Kürdistan başta olmak üzere evrensel haber ve bilgi alma hakkının ‘demokrasi’ adı altında saman altığı edildiği şu günlerde araştırma inceleme çalışmaları kadar sitemizde artık günlük gelişmeleri de haber, yorum ve köşe yazılarıyla takip etme şansı bulabileceksiniz. Sitemizde yoğunluklu olarak araştırma-inceleme çalışmalarının yanı sıra özgür basına yönelik geliştirilen baskılardan kaynaklı okurlarımızın haber alma hakkını da yayın politikamız çerçevesinde karşılamaya çalışacağız.

Ayrıca, Kürdistan Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin yayın organı lekolin.org sitesi olarak yayınımıza teknik aksaklıklardan ötürü vermiş olduğumuz kısa aranın ardından yayınımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.  Okuyucularımıza karşı duymuş olduğumuz sorumluluktan kaynaklı verilen zorunlu ara nedeniyle özrü borç biliriz.

İletişim için mail adreslerimiz:

lekolinnet@gmail.com

lekolin.org@hotmail.com

 

Kürdistan Stratejik Araştırmalar Merkezi

www.lekolin.com - www.lekolin.org - www.lekolin.net – www.lekolin.info -www.navendalekolin.com -http://kursam.org/index.html

 

TAGS(ETIKETLER): Duyuru  Kaldigimiz  yerden  devam  ediyoruz  

Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.